Hakkımızda

1978 yılında ticari faaliyetlerine başlayan firmamız 1995 yılında Metosan Hidrolik Ve Pnömatik San. ve Tic. Şti adı altında Hidrolik Ve Pnömatik sektöründe hizmet vermeye başlamıştır.

 Bulunduğu sektörde 40 yılın vermiş olduğu tecrübe ve bilgi sektöründe başarılı ve emin adımlarla ilerlemektedir.

 Mühendislik hizmetleriyle; hidrolik blok tasarımı ve imalatı, hidrolik güç ünitesi ve imalatı, hidrolik test makineleri, hidrolik silindir imalatının yanı sıra hidrolik ve pnömatik malzeme satışını geniş bir ürün yelpazesinde müşterilerine kaliteli hizmet sunmayı hedef haline getirmiştir.

 Bünyesinde bulundurduğu deneyimli mühendis, satış ve imalat elemanları ile kaliteli ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla teknik destek ve satış sonrası hizmeti ile sektöründe önemli bir yer edinmiştir.

 Amacımız; her zaman kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşterilerimizin talebini en iyi şekilde karşılamak, geniş ürün yelpaze grubuyla en uygun ürünü minimum masraf ve titizlikle sağlamaktır.

 Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmaya ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.